Știri - Achiziții, Licitații, Anunțuri de Intenție

Pagina 1 din 41234Știri mai vechi »
03mai.2019

Anunț testare piața servicii specializate curățenie

Complexul Muzeal de Științe ale Naturii cu sediul în Constanța, b-dul Mamaia nr.255, testează piața în vederea atribuirii unui contract de servicii specializate igienizare, dezinfectare și curățenie

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piața în vederea atribuirii unui contract de servicii specializate igienizare, dezinfectare și curățenie


vineri, 03 mai 2019


02mai.2019

INCHIRIERE TERENURI

ANUNȚ
PRIVIND ORGANIZARE LICITAȚIE PUBLICĂ PENTRU ÎNCHIRIEREA UNOR TERENURI AFLATE ÎN ADMINISTRAREA COMPLEXULUI MUZEAL DE ȘTIINȚE ALE NATURII


Complexul Muzeal de Științe ale Naturii din Constanța organizează licitație publică pentru închirierea unor terenuri cu destinație comercială, după cum urmează:

Nr. Crt.Adresă spațiuSuprafață (mp)Tarif euro/luna de pornire licitatie
Lot 1.Bld. Mamaia, nr. 255, 12175,29
Lot 2.Bld. Mamaia, nr. 255,13,33194,71
Lot 3.Bld. Mamaia, nr. 255,9,5132,00
Lot 4.Bld. Mamaia, nr. 255,12175,29
Lot 5.Bld. Mamaia, nr. 255,12126,27
Lot 6.Bld. Mamaia, nr. 255,14,82155,94
Lot 7.Bld. Mamaia, nr. 255,30,6320,22
Lot 8.Bld. Mamaia, nr. 255,12,15127,84
Lot 9.Bld. Mamaia, nr. 255,7,84113,32

Data limită pentru depunerea dosarelor la sediul CMSN din Constanța, bld. Mamaia, nr. 255, 17.05.2019, ora 15:00

Documentația: Caietul de sarcini și modelul-cadru de contract privind închirierea prin licitație publică a terenurilor, cât și regulamentul se pot obține de la sediul Complexului Muzeal, prin solicitare scrisă.

Relații suplimentare se pot obține la sediul Complexului Muzeal de Știinte ale Naturii din Constanța, Secretariat, clădirea Planetariu, bld. Mamaia, nr. 255. Sau la tel: 0241 481 230.

joi, 02 mai 2019


02mai.2019

Anunțuri testare piața servicii specializate

Complexul Muzeal de Științe ale Naturii cu sediul în Constanța, b-dul Mamaia nr.255, testează piața în vederea atribuirii unor contracte de servicii specializate, după cum urmează:

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (1)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (2)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (3)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (4)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (5)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (6)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (7)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (8)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (9)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (10)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (11)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (12)

Descarcă anunț în format PDF printabil A4:
anunt testare piata servicii specializate (13)


joi, 02 mai 2019


29aug.2018

ÎNCHIRIERE TERENURI CU DESTINAȚIE COMERCIALĂ

ANUNT
PRIVIND ORGANIZARE LICITAȚIE PUBLICĂ PENTRU ÎNCHIRIEREA UNOR TERENURI CU DESTINAȚIE COMERCIALĂ AFLATE ÎN ADMINISTRAREA COMPLEXULUI MUZEAL DE ȘTIINȚE ALE NATURII

(Licitație desfășurată pe loturi)

Complexul Muzeal de Științe ale Naturii din Constanța organizează licitație publică pentru închirierea unor spații cu destinație comercială, după cum urmează:
Nr.
Crt.
Adresa spatiuSuprafata
(mp)
Tarif euro/luna
de pornire licitatie
Lot nr. 1.Bld. Mamaia, nr. 255, 12118,20
Lot nr. 2.Bld. Mamaia, nr. 255,13,33131,30
Lot nr. 3.Bld. Mamaia, nr. 255,9,589,14
Lot nr. 4.Bld. Mamaia, nr. 255,1284,96
Lot nr. 5.Bld. Mamaia, nr. 255,1284,96
Lot nr. 6.Bld. Mamaia, nr. 255,14,8266,91
Lot nr. 7.Bld. Mamaia, nr. 255,30,6216,65
Lot nr. 8.Bld. Mamaia, nr. 255,12,1586,02
Lot nr. 9.Bld. Mamaia, nr. 255,7,8477,22


Data limită pentru depunerea dosarelor la sediul CMSN din Constanța, bld. Mamaia, nr. 255, 13.09.2018, ora 15:00
Documentatia: Caietul de sarcini, regulamentul licitației și contractul cadru privind închirierea prin licitație publică a spațiilor, cu adresa/solicitare scrisă, se pot ridica de la sediul CMSN – Secretariat, cladirea Planetariu, bld Mamaia, nr. 255.
Relatii suplimentare se pot obține la sediul Complexului Muzeal de Științe ale Naturii Constanța, Secretariat, cladirea Planetariu, bld. Mamaia, nr. 255. Sau la tel: 0241 481 230.

miercuri, 29 august 2018


11mai.2018

INCHIRIEREA UNOR SPATII COMERCIALE

ANUNT
PRIVIND ORGANIZARE LICITATIE PUBLICA PENTRU INCHIRIEREA UNOR SPATII COMERCIALE AFLATE IN ADMINISTRAREA
COMPLEXULUI MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII

Complexul Muzeal de Stiinte ale Naturii din Constanta organizeaza licitatie publica pentru inchirierea unor spatii cu destinatie comerciala, dupa cum urmeaza:
Nr.
Crt.
Adresa spatiuSuprafata
(mp)
Tarif euro/luna
de pornire licitatie
1.Bld. Mamaia, nr. 255, 12315,60
2.Bld. Mamaia, nr. 255,13,33350,31
3.Bld. Mamaia, nr. 255,9,5237,83
4.Bld. Mamaia, nr. 255,12226,80
5.Bld. Mamaia, nr. 255,12226,80
6.Bld. Mamaia, nr. 255,14,82280,10
7.Bld. Mamaia, nr. 255,30,6578,34
8.Bld. Mamaia, nr. 255,12,15229,63
9.Bld. Mamaia, nr. 255,7,84206,03


Data limita pentru depunerea dosarelor la sediul CMSN din Constanta, bld. Mamaia, nr. 255, 25.05.2018, ora 15:00
Documentatia: Caietul de sarcini si contractul cadru privind inchirierea prin licitatie publica a spatiilor, cu adresa/solicitare scrisa, se pot ridica de la sediul CMSN – Secretariat, cladirea Planetariu, bld Mamaia, nr. 255.
Relatii suplimentare se pot obtine la sediul Complexului Muzeal de Stiinte ale Naturii Constanta, Secretariat, cladirea Planetariu, bld. Mamaia, nr. 255. Sau la tel: 0241 481 230.

vineri, 11 mai 2018


24apr.2018

servicii specializate de asistenţă tehnică şi revizie (mentenanţă trimestrială) pentru platforma ridicătoare pentru persoane cu dizabilități tip HIRO

COMPLEXUL MUZEAL DE STIINTE ALE NATURII CONSTANTA cu sediul in b-dul Mamaia, nr. 255, testeaza piata in vederea atribuirii unui contract de servicii specializate de asistenţă tehnică şi revizie (mentenanţă trimestrială) pentru platforma ridicătoare pentru persoane cu dizabilități tip HIRO existentă astfel încât acesta să funcţioneze la parametrii optimi, în condiţii sigure, conform art 25 din PT ISCIR RI/2010.

Cei interesati vor depune oferta de pret pentru servicii specializate, structurate sub forma pret servicii/luna, precum si un document care sa atesteste profilul de activitate in domeniu al ofertantului, la sediul C.M.S.N. Constanta, pana la data 27.04.2018.

Relatii suplimentare la sediul C.M.S.N. sau tel. 0241/481230.

marți, 24 aprilie 2018


Pagina 1 din 41234Știri mai vechi »